Fundacja Wroc ma Moc jest wrocławską organizacją, której misją jest realizacja działań społecznych w oparciu o 3 filary: pomoc potrzebującym, integrację społeczną, edukację ekologiczną.W obecnej sytuacji nasze działania koncentrują się na niesieniu celowanej pomocy ukraińskim uchodźcom.

Większość akcji pomocowych realizowaliśmy z własnych środków. Skala potrzeb jest jednak ogromna. Napływ uchodźców rośnie z dnia na dzień, instytucje publiczne nie nadążają z organizacją pomocy na taką skalę. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie, które pomoże nam kontynuować nasze działania na rzecz uchodźców.

Prezes Zarządu Fundacji Wroc ma Moc

Izabela Bodnar, od 20 lat zarządzająca dużymi obszarami biznesowymi w korporacjach. W ciągu ostatnich 15 lat w bankowości wdrożyła setki projektów i dziesiątki strategii. Poza pracą zawodową, angażuje się w działania dobroczynne, wspierające polskie fundacje w ramach projektu Donateo, a obecnie jako Prezes oraz Fundator Fundacji Wroc Ma Moc. Radna Rady Osiedla Oporów, gdzie mieszka od 16 lat, matka 3 dzieci.

Aktywna, energiczna, skuteczna, zaangażowana całym sercem w każdy projekt, w który wierzy. Pianistka, kochająca sporty motorowodne, żeglarstwo, narciarstwo, podróże. Stawia na współpracę ponad wszelkimi podziałami. Swoje doświadczenie i energię pragnie wnieść dla dobra lokalnej społeczności, by we Wrocławiu żyło się jeszcze lepiej.